Pak kohë pasi u bë nënë e një djali, në këtë gjendje ka përfunduar Fifi

unnamed-file-2450

Fifi është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të njohura për publikun shqiptar.

Ajo këtë vit ka pasur risi në jetën personale, duke krijuar lidhje dashurie, e më pas edhe është bërë nënë, përcjell ORAinfo.

Edhe pas lindjes, ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit, Fifi është shfaqur pa grim dhe po duket paksa e lodhur./ORAinfo/