Pak kohë pas ndarjes nga Lirimi, Lulja shfaqet në gjendjen në të cilën askush nuk e priste ta shihte

unnamed-file-91

Lirimi dhe Lulja janë çifti që janë përfolur shumë ditëve të fundit.

Në rrjetet sociale ata deklaruan se i kanë dhënë fund martesës së tyre, shkruan ORAinfo.

E në lidhje me këtë, Lulja ende nuk e ka mohuar as pohuar një gjë të tillë.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur më e relaksuar se asnjëherë më parë./ORAinfo/