Pa pikë grimi si asnjëherë më parë, Arbana Osmani nuk po duket në gjendje edhe aq të mirë

unnamed-file-971

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të njohur në shqiptari.

Ajo është martuar, por nuk ka bërë publike shumë pamje nga dasma, përcjell ORAinfo.

Arbana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet pa grim dhe nuk po duket në gjendje edhe aq të mirë./ORAinfo/