Pa pikë grimi Gresa habit fansat me këtë pamje në fytyrë!

unnamed-file-4084

Gresa Hoti është modelja e cila u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother.

Ajo brenda shtëpisë krijoi një lidhje dashurie me Andin, përcjell ORAinfo.

Mirëpo kjo lidhje nuk zgjati edhe shumë.

Kjo pasi Andi thuhet se u bë xheloz nga pushimet e Gresës qe kishte filluar me shoqërinë në një villë private në Ibiza.

Sot Gresa ka habitur me postimin e fundit. E fotografuar afër dhe pa pikë grimi, Gresa ka habitur me pamjen e saj.

Ajo po duket person tjeter kur shfaqet pa grim. A pajtoheni? /ORAinfo/