Osmani takohet edhe me kryeministrin slloven, Golob

unnamed-file-334

osmani-takohet-edhe-me-kryeministrin-slloven,-golob

osmani-takohet-edhe-me-kryeministrin-slloven,-golob

Në kuadër të Forumit të Komunitetit Evropian që është organizuar në Granada të Spanjës, presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është takuar me Presidentin e Francës, Emmanuel Macron dhe kancelarin gjerman, Olaf Scholz.

E para e shtetit të Kosovës po ashtu u fotografua duke biseduar edhe me kryeministrin slloven Robert Golob./klankosova