Olta sikur ta kishte burrin e dukatit, s’ka kush që e bind ta publikojë fytyrën e tij, por bën veprimin e çuditshëm

unnamed-file-970

Olta Gixhari vazhdon të jetë një personazh shumë i përfolur në publik.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Olta Gixhari është e martuar me Dorin dhe ka edhe një djalë që quhet Amar.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet me dajlin e saj dhe duket se po kalojnë kohë të bukur bashkë.

E fytyra e burrit të saj vazhdon të mbetet enigmatike edhe sot për media. /ORAinfo/