Olta qenka çmend sonte, rrezikon jetën për një fotografi interesante dhe seksi

unnamed-file-2706

Olta Gixhari vazhdon të jetë një personazh shumë i përfolur në publik.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Olta tash e një kohë nuk po i ndalë pushimet, vetëm po i ndërron vendet.

Ndërkaq, për ta realizuar fotografinë e fundit interesant dhe seksi, duket se e ka rrezikuar edhe jetën e tij./ORAinfo/