Olta më e eksituar se asnjëherë më parë, e ndanë këtë moment me ndjekësit e saj

unnamed-file-1637

Olta Gixhari vazhdon të jetë një personazh shumë i përfolur në publik.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Olta tash e një kohë nuk po i ndalë pushimet, vetëm po i ndërron vendet.

E në fotografinë e fundit nga pushimet, nga fytyra ajo po duket sikur të ishte eksituar dhe shumë sensuale./ORAinfo/