Olta Gixhari del pa pikë grimi, por diҫka krejt tjetër mori vëmendjen në pamjen e saj

unnamed-file-265

Olta Gixhari vazhdon të jetë një personazh shumë i përfolur në publik.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Olta Gixhari është e martuar me Dorin dhe ka edhe një djalë që quhet Amar.

Në fotografinë e fundit ajo shihet pa pikë grimi, por gjoksi i saj mori tërë vëmendjen./ORAinfo/