Olta befason me këtë postim për Efin: Faleminderit

unnamed-file-2810

Olta Gixhari falënderon fansat për përkrahjen qe i bëjnë Efit.

Ish banorja e ‘Big Brother Albania’ Olta Gixhari pak minuta më parë ka ripostuar një foto në llogarinë e saj.
Disa ndjekës të Ish finalistes Efit kanë hapur llogari në emër të saj si shenjë përkrahje për të.
Ndërsa Olta ka ripostuar ata duke i falënderuar.

A është bërë kjo gabim nga ana e saj apo çfarë mbetet për të parë nga vetë aktorja.

Kujtojmë se Olta dhe Efi nuk i kanë pasur marrëdhëniet e mira sa ishin në shtëpi brenda por mesa duket njëjtë vazhdojnë edhe jashtë.