Nusja e Medës sapo doli nga frizerka, kaq të bukur e ka zgjedhur grimin dhe frizurën

unnamed-file-765

Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo.

Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.

Në fotografinë e fundit shihet se ajo është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/