Nusja e Labit shfaqet me një stil krejt të ri, do të befasoheni kur ta shihni

unnamed-file-587

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramin, e cila është gjithmonë e përfolur dhe e pëlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale, ku në të fundit është shfaqur me një fustan të shkurtër dhe shumë të bukur.

Në fotografinë e fundit, si rrallëherë ajo është shfaqur me stil sportiv dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo/