Nusja e Dautit bëhet gati për të dal, e veshur me fustan shumë të shkurtër po duket si ‘bombë’

unnamed-file-752

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me fustan të zi dhe po duket tejet atraktive./ORAinfo/