Nuses së Luizit dikush i tha fjalë shumë të mira, ajo bën veprimin e papritur

unnamed-file-4262

Moderatorja e njohur, Kiara Tito, njihet më shumë për pjesëmarrjen e saj në Big Brother VIP Albania.

Ajo u bë akoma më e njohur dhe më e dashur pas lidhjes, e më pas edhe pas martesës së saj me këngëtarin e njohur, Luiz Ejllin, përcjell ORAinfo.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime goxha të shpeshta.

E sot ajo ka marrë fjalë të mira nga ndjekësit e saj dhe këto i ka publikuar në Instagram./ORAinfo/