Nuse për qejfin e vjehrrës, Gëzimja do t’ia bëjë zemrën mal Remzies me pamjen e fundit

unnamed-file-2090

Gëzimja është reja e këngëtares Rëmzie Osmani dhe ky fakt e ka bërë mjaftë të njohur për publikun e gjerë.

Tashmë ajo ka një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagramin e saj, përcjell ORAinfo.

Aty ajo bën postime të shumta dhe të ndryshme, e përmes të fundit ka treguar se ka nisur pushimet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se është bërë gati për të shkuar në një dasmë dhe është rregulluar shumë bukur./ORAinfo/