Nuk përmbahet Arta Nitaj, gjoksi me te bukur se Elvana Gjata !

nitaaaa

Nuk përmbahet Arta Nitaj, gjoksi me te bukur se Elvana Gjata !
Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë.Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e saj të ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’, shkruan ORAinfo.

Arta është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj tërheqëse dhe gjithmonë plot stil

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit disa fotografi ku shfaqet super joshëse.

E veshur me fustan të ngushtë e të shkurt, Arta në këtë imazhe shfaqet edhe pa riçipeta.

E gjoksi i saj gjigant merr gjithë vëmendjen
nitaaaa