Nuk i shpëton dot as Learta Jakupi, bëhet pjesë e trendit të famshëm

unnamed-file-881

Learta Jakupi është një ndër personazhet më të njohur dhe më të përfolur të show bizzit.

Ajo u bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit, e më pas edhe për linjën e saj të fustanave, përcjell ORAinfo.

Learta vazhdimisht bën postime në Instagramin e saj, ku ka shumë ndjekës.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se i është bashkuar trendit për ta shikuar filmin “Barbie”./ORAinfo/