Nuk është Donaldi, Bora na prezanton me mashkullin bukurosh që ia ka marrë zemrën

unnamed-file-2695

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj, përcjell ORAinfo.

Në postimin e fundit ajo e ka shfaqur djalin e saj, Arborin.

Duket se ky është mashkulli që ia ka marrë zemrën Bora Zemani./ORAinfo/