Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është shëndoshur Egzona këtë verë

unnamed-file-3248

Nusja e famshme kosovare, Egzona Muqiqi është gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, me të cilin ka një jetë shumë të lumtur, përcjell ORAinfo.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo duket mjaft bukur si dhe duket që këtë verë është shëndoshur shumë./ORAinfo/