Nuk do ta besoni se si dukej Afrona shumë vite më parë, sot nuk do ta njihni

unnamed-file-349

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga ndarja me të, përcjell ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar se si është dukur në vitin 2012 dhe qenka goxha ndryshe./ORAinfo/