Nora super ‘hot’, ekspozon pa turp gjoksin e saj gjigant

unnamed-file-1250

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

Nora po vazhdon të jetë aktive në shumë koncerte të ndryshme.

E veshur ngushtëdhe me gjoksin jashtë, Nora Istrefi shfaqet super provokuese duke vallëzuar në koncertin e saj. /ORAinfo/