Njomza e Shyhretes një nënë me shumë stil, por e ka tepruar me ndërhyrje në fytyrë

unnamed-file-1879

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Në fotografinë e fundit, ajo është shfaqur e veshur dhe e rregulluar me shumë stil.

Por, në sy po bien shumë edhe ndërhyrjet që i ka bërë ajo në fytyrën e saj./ORAinfo/