Njomza e Shyhretes bëhet gati për të dalë, e ka rregulluar veten e ka bërë si kukull

unnamed-file-288

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Njomza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se e ka rregulluar veten dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/