Njihuni me shoqen e ngushtë të Engjit, ajo qenka një bukuroshe e vërtetë

unnamed-file-262

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin e këngëtares dhe po ia del shumë mirë, shkruan ORAinfo.

Engji është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku ka një numër të madh ndjekësish.

Përmes fotografisë së fundit ajo na ka prezantuar me shoqen e saj e cila e ka ditëlindjen dhe qenka shumë e bukur./ORAinfo/