Një shtetase belge sulmohet fizikisht nga një kosovar

unnamed-file-1224

nje-shtetase-belge-sulmohet-fizikisht-nga-nje-kosovar

nje-shtetase-belge-sulmohet-fizikisht-nga-nje-kosovar

Një shtetase e Belgjikës dyshohet se dje është sulmuar fizikisht nga një burrë kosovar në Fushë Kosovë.

Në raportin e policisë thuhet se sulmi dyshohet se ka ndodhur pas një mosmarrëveshjeje.

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, janë liruar në procedurë të rregullt hetimore.