Një nënë si Learta, publikon pamjen më të bukur të dy fëmijëve të saj

unnamed-file-2344

Learta Jakupi është një ndër personazhet më të njohur dhe më të përfolur të show bizzit.

Ajo u bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit, e më pas edhe për linjën e saj të fustanave, përcjell ORAinfo.

Learta vazhdimisht bën postime në Instagramin e saj, ku ka shumë ndjekës.

Sonte ajo ka publikuar një fotografi shumë të ëmbël të fëmijëve të saj./ORAinfo/