Një nënë e kujdesshme si Bora Zemani, shkoni çfarë ka bërë për hatër të djalit të saj

unnamed-file-660

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj, përcjell ORAinfo.

Bora Zemani shumë shpesh shfaqet me djalin e saj, Arborin, me në të cilin sot po shikojnë film bashkë.

Bukuroshja, për hatër të djalit të saj, ka vendosur që edhe ajo të shikojë film vizatimor./ORAinfo/