Një grua me fat si Arbana Osmani, sapo mori përqafimin më të bukur ndonjëherë

unnamed-file-1110

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të njohur në shqiptari.

Ajo është martuar, por nuk ka bërë publike shumë pamje nga dasma, përcjell ORAinfo.

Arbana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet duke u përqafuar nga djali i saj dhe ky padyshim është një ndër përqafimet më të bukura./ORAinfo/