Ngacmohet seksualisht një vajzë në Pejë, arrestohet i dyshuari

unnamed-file-975

ngacmohet-seksualisht-nje-vajze-ne-peje,-arrestohet-i-dyshuari

ngacmohet-seksualisht-nje-vajze-ne-peje,-arrestohet-i-dyshuari

Është arrestuar një person në Pejë, pasi i njëjti dyshohet se e ka ngacmuar seksualisht një vajzë.

Sipas njoftimit të policisë, i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se një i dyshuar mashkull e kishte ngacmuar seksualisht.I dyshuari mashkull kosovar është arrestuar, dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet tutje në raportin e policisë./Front Online