Nënë e dy fëmijëve, por nuk do ta besoni se ҫfarë bën Learta

unnamed-file-2097

Learta Jakupi është një ndër personazhet më të njohur dhe më të përfolur të show bizzit.

Ajo u bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit, e më pas edhe për linjën e saj të fustanave, përcjell ORAinfo.

Learta vazhdimisht bën postime në Instagramin e saj, ku ka shumë ndjekës.

Edhe pse nënë e dy fëmijëve, Learta nuk e lë asnjëherë punën, madje sot me postimin e fundit ka treguar se është në punë./ORAinfo/