Në pritje të lindjes së djalit, kaq shumë i është rritur barku Xhensila Myrtezajt!

unnamed-file-3077

Xhensila dhe Besi do të bëhen prindër për herë të dytë.

Lajmin e bukur ata e konfirmuan në ditëlindjen e pestë të Ajkës, duke zbuluar edhe gjininë. Çifti do bëhet me djalë dhe Ajka me një vëlla.

Së fundmi Xhensila ka treguar për herë të parë barkun e rrumbullakosur teksa shfaqet në një video me të bijën.

Të dyja janë veshur njësoj me xhinse, teksa këngëtarja ka marrë pozicion për të treguar barkun e rrumbullakët.

Shtatzënia vetëmsa e ka zbukuruar Xhenilën. /ORAinfo/