Në moshën 50 vjeçare, kështu duket nga afër fytyra e Mimoza Mustafës!

unnamed-file-1752

Ka një kohë të gjatë që nuk është aktive me projekte të reja muzikore.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur dhe të dashur për publikun, Mimoza Mustafa, përcjell ORAinfo.

Por, Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo lajmërohet nga salloni i ondulimit.

E rregulluar bukur dhe me grim të bërë me stil, Mimoza po shkëlqen në pamje.

Edhe pse i ka kaluar të 50-tat, Mimoza po duket si vajzë 20 vjeçare në këtë pamje. /ORAinfo/