Ndryshimi drastik i Arbenita Ismajlit në pamje

unnamed-file-1125

Arbenita Ismajli bën ndryshim drastik në pamje.

Modelja e njohur Arbenita Ismajli është emri më i përfolur i medieve rozë këto kohë.
Ajo ka postuar në ‘Instagram’ disa foto ku shihet një ndryshim drastik në pamjen e saj, shkruan Kosovarja.

Shihet më flokët e prera dhe në ngjyrë të bardhë, dhe mesa duket kjo i ka pëlqyer modeles.

“Duke u përpjekur të më bëjë të pres flokët dhe t’i zbardh” ka shkruar ajo.