Naseri do të ‘shkrihet’ kur ta shoh Aiden në këtë fustan

unnamed-file-389

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, ashtu edhe në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Madje tashmë i ka filluar edhe mbrëmjet muzikore dhe duhet se nuk e ka ndërmend të ndalet.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë dhe me shumë stil.

E grimosur bukur, Aida po shkëlqen në pamje.

Burri i saj, Naser Qeli do të ‘shkrihet’ kur ta sheh sa bukur po duket bashkëshortja e tij. /ORAinfo/