N1: Arrestohet Milan Radojçiq, i caktohet masa 48 orëshe në paraburgim

unnamed-file-157

n1:-arrestohet-milan-radojciq,-i-caktohet-masa-48-oreshe-ne-paraburgim

n1:-arrestohet-milan-radojciq,-i-caktohet-masa-48-oreshe-ne-paraburgim

Milan Radoiçiq raportohet se është arrestuar sot në Beograd.

Kështu raporton mediumi N1.

Sipas këtij raportimi, Policia serbe kanë bastisur sot banesën dhe ambientet e tjera të Milan Radoiçiqit, i cili është ndaluar për 48 orë, transmeton reporteri.net

Ai është dërguar në Prokurorinë e Lartë Publike në Beograd.