Motra e Edona Llalloshit del e veshur me komplete, po duket si një zonjë e vërtetë

unnamed-file-9

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Mjaftë aktive është edhe motra e saj, Aida, e cila vishet shumë bukur dhe me stil.

Edhe sot ajo është shfaqur e veshur me komplete dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/