Moti sot me diell dhe vranësira të shpërndara

unnamed-file-3625

moti-sot-me-diell-dhe-vranesira-te-shperndara

moti-sot-me-diell-dhe-vranesira-te-shperndara

Sot do të kemi mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se temperaturat nuk do të pësojnë ndryshime dhe mbeten pothuaj konstante me të ditës së mërkurë, që ishin ndërmjet 8-25 gradë Celsius.