Morena Taraku dhe jeta e saj e shtrenjtë, shfaqet e mbushur e tëra me dukat

unnamed-file-275

Morena Taraku është një ndër modelet më të njohur në vendin tonë.

Ajo një kohë ishte shumë aktive edhe me projekte muzikore, përcjell ORAinfo.

Morena është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Me një aksesor ari, ajo ka treguar edhe njëherë sonte, jetën e shtrenjtë që e bën./ORAinfo/