Momentet e ëmbla të Remzies me mbesën

unnamed-file-940

Remzie Osmani publikon momente të ëmbla me mbesën.

Këngëtarja e njohur Remzie Osmani prej disa vitesh është bërë gjyshe.

Ajo ka ndarë me ndjekësit një video të ëmbël ku shihet me vajzën e djalit të saj Emën, shkruan Kosovarja.

Këngëtarja shumë herë ka treguar që ka një lidhje të veçantë me mbesën dhe nipin e saj.

Ajo gjithashtu ka shkuar në pushime bashkë me familjen e saj.