Mimoza nuk po njihet më, e ka tepruar me operacione plastike në fytyrë

unnamed-file-853

Ka një kohë të gjatë që nuk është aktive me projekte të reja muzikore.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur dhe të dashur për publikun, Mimoza Mustafa, përcjell ORAinfo.

Por, Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e publikuar nga ajo, i janë vënë në pah shumë ndërhyrjet në fytyrën e saj./ORAinfo/