Mimoza Mustafa po i shijon pushimet në deti, publikon pamje ‘përrallore’ nga atje

unnamed-file-814

Ka një kohë të gjatë që nuk është aktive me projekte të reja muzikore.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur dhe të dashur për publikun, Mimoza Mustafa, përcjell ORAinfo.

Por, Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se është duke i shijuar pushimet nga ku edhe ka publikuar një pamje të bukur./ORAinfo/