Me një fustan të shkurt dhe pa veshur fare të brendshme, Beatrix shfaqet super provokuese

unnamed-file-424

Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ajo u virale në rrjetet sociale që kur mori pjesë në emisionin Big Brother Albania, shkruan ORAinfo.

Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj e bëri atë njërën nga vajzat më të komentuara, madje ajo kishte edhe një periudhë të rëndë emocionale.

Tani, duket se ajo e ka kaluar ato momente dhe po e shijon në maksimum jetën.

Ajo se fundmi është shfaqur super hot në rrjetet sociale.

Me një fustan të shkurt dhe pa veshur fare të brendshme, Beatrix shfaqet super provokuese.

Me këtë veshje ajo do t’i shkrijë të pranishmit. /ORAinfo/