Më në fund vjen një lajm i mirë nga Kiara, i harron të gjitha e bën një veprim për vete

unnamed-file-958

Kiara Tito është një ndër personazhet më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e njohur dhe më e përfolur pas martesës me Luizin, përcjell ORAinfo.

Kiara është shume aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka bërë të ditur se tashmë ajo ka filluar pushimet./ORAinfo/