Me grim të bërë me shumë shije, Kaltrina po shkëlqen në vendin e punës

unnamed-file-2309

Moderatorja Kaltrina Mikushnica është një ndër më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshimet nga përditshmëria e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi kuku shfaqet nga vendi punë.

Me fustan të gjatë dhe e rregulluar me shumë shije, Kaltrina po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/