Me grim e flokë të rregulluara, Duda sonte ua kaloj edhe ҫikave të reja

unnamed-file-2084

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta në llogaritë e saj, përcjell ORAinfo.

Edhe në fotografinë e fundit ajo shihet se është bërë gati për të dalë dhe po duket tejet bukur.

Duda Balje me këtë fotografi duket se ua ka kaluar edhe vajzave të reja./ORAinfo/