Me fustan të ngushtë e të gjatë, Remzie Osmani po shkëlqen në dasmë

unnamed-file-1532

Remzie Osmani është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Me muzikën e saj ajo ka bërë për vetë shqiptarë të shumtë nga e gjithë bota.

E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht e tregon edhe jetën e saj në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Rema është edhe vjehërr, ndersa ka dhe dy nipa.

Një nip dhe një mbesë po ja shtojnë vullnetin për jetë këngëtares se njohur kosovare.

Rema se fundmi ka marrë në një dasmë. E veshur me fustan të gjatë dhe me stil, Remzija paska marrë vëmendjen e dasmorëve.

Ajo po duket një zonjë e rëndë në këtë pamje. /ORAinfo/