Me fustan e frizurë të zgjedhur mirë, Remzia niset për dasmë me pamjen e një dame të vërtetë

unnamed-file-1309

Remzie Osmani është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo vazhdimisht e tregon edhe jetën e saj në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se është nisur për një aheng.

Remzia është veshur dhe rregulluar si një zonjë e vërtetë./ORAinfo/