Me fustan deri në fund të këmbëve dhe me frizurë si të nuseve, nëna e Leartës po duket më e re se çika

unnamed-file-966

Drita Jakupi tashmë është një personazh shumë i njohur për publikun.

Ajo është nëna e nuses së famshme të estradës sonë, Learta Jakupit, përcjell ORAinfo.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Me pamjen në fotografinë e fundit, ajo po duket më e re se vajza e saj./ORAinfo/