Me flokë kaçurrela dhe me fustan të shkurt, Kiara do ta ‘shashtrisë’ Luizin me këtë pamje

unnamed-file-1352

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin, përcjell ORAinfo.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit, ajo shfaqet e rregulluar me shumë shije.

Me flokë të bëra kaçurrela dhe me fustan të shkurt dhe me shumë stil, Kiara Tito po shkëlqen në pamje.

Luizi dë të ‘shkrihet’ kur ta sheh bashkëshorten e tij sa bukur po duket. /ORAinfo/