Me dimija shumë të veçanta, Egzona ua kalon të gjitha nuseve me këtë pamje në dasmë

unnamed-file-967

Nusja e famshme e estradës, Egzona Muqiqi është gjithmonë në qendër të vëmendjes, sidomos për pamjen e saj.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, me të cilin ka një jetë shumë të lumtur, përcjell ORAinfo.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet me dimija shumë të veçanta dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/